Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?

Ići dole 
+2
Suzy
*Alex@ndr@*
6 posters
AutorPoruka
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 17:35

Ja, iskreno, ne. S vremenom to ''dopadanje'' ili ti ''ljubav na prvi pogled'' može prerasti u ljubav, ali odmah ne!
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 0:56

Ne bash...Kako cesh, sad naprimjer vidish frajera "Joooj ja se zaljubila" i ti znash odmah da je to to! Ma daaaj... Morash ga upoznati i to...
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:15

Suzy ::
Ne bash...Kako cesh, sad naprimjer vidish frajera "Joooj ja se zaljubila" i ti znash odmah da je to to! Ma daaaj... Morash ga upoznati i to...
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:35

S vremenom ćeš vidjeti da li je on za tebe ili ne. Sve je na prvi pogled sjajno, ali kasnije... :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 16:03

*Alex@ndr@* ::
S vremenom ćeš vidjeti da li je on za tebe ili ne. Sve je na prvi pogled sjajno, ali kasnije... :evil:

Upravo tako!
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 16:06

da slazem se s aleks. isto tako nekad i ne primjetis da je ljubav tek kad vas nesto pukne u glavu, neka sitna bobica. a nekad i e primjetis za zivota to. a nekad zivis u zabludi cijeli zivot da su to ljubavi. ljubavi ima svakakvih, jednostranih, obostranih, neprezaljenih, izgubljenih(u najgorem slucaju da umre)........... al ljubav dolazi godinama
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 16:30

as ::
da slazem se s aleks. isto tako nekad i ne primjetis da je ljubav tek kad vas nesto pukne u glavu, neka sitna bobica. a nekad i e primjetis za zivota to. a nekad zivis u zabludi cijeli zivot da su to ljubavi. ljubavi ima svakakvih, jednostranih, obostranih, neprezaljenih, izgubljenih(u najgorem slucaju da umre)........... al ljubav dolazi godinama

Kod mene ili je jednostrana, ili neprezaljena, ili izgubljena ili obostrana(ali ne skroz). Nikad normalno. :cry:
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 20:00

a polako jos smo mi mladi .
Nazad na vrh Ići dole
cat woman
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
cat woman


Broj poruka : 31
Godina : 34
Lokacija : mostar
Datum upisa : 25.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 0:20

nevjerujem u ljubav na prvi pogled.... to je samo privlacnost, sviđanje, koje kasnije svakako može prerasti u veliku ljubav, ali na početku... i ne bas :P
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 14:11

cat woman ::
nevjerujem u ljubav na prvi pogled.... to je samo privlacnost, sviđanje, koje kasnije svakako može prerasti u veliku ljubav, ali na početku... i ne bas :P

Tako i ja mislim. Nije da mislim, sigurna sam 100%.
Nazad na vrh Ići dole
justice
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
justice


Broj poruka : 50
Godina : 32
Datum upisa : 27.06.2008

Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 0:55

as ::
a polako jos smo mi mladi .

Ja se stalno oslanjam na ovo :D Jer malo previse patim za nekim, za svoje godine... Sad Nadam se da ce proc'... :/

Of topic ?! Innocent1

Ne vjerujem u takvu ljubav, jer to i nije ljubav, to je samo PRIVLACNOST na prvi pogled...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?   Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vjerujete li u ljubav na prvi pogled?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Virtuelna ljubav...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: DrUsTv0 :: Girls-
Skoči na: