Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Opraštate li prevaru?

Ići dole 
+5
cat woman
as
Suzy
Zh@b!tz@
*Alex@ndr@*
9 posters

Da li opraštate prevaru?
Da
Opraštate li prevaru? I_vote_lcap0%Opraštate li prevaru? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Opraštate li prevaru? I_vote_lcap40%Opraštate li prevaru? I_vote_rcap
 40% [ 4 ]
Zavisi od situacije
Opraštate li prevaru? I_vote_lcap60%Opraštate li prevaru? I_vote_rcap
 60% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 10
 

AutorPoruka
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 17:20

E sad... Sad govorim NE, ali ako je stvarno situacija drugačija i ako postoje neki razlozi za oproštaj, možda i oprostim. Mada baš i nisam za to.
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:03

Zavisi od situacije.... Valjda.... I mojih osjecaja prema toj osobi...
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:07

Zavisi od situacije! Definitivno..
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 11:42

nema sanse. nikad. ne mogu to ni smisliti. ja sam jako sebicna sto se toga tice, ili je moj ili njen i tu nema druge. nemozes pricati pijan bio ovo/ono, sve je to svjesno uradjeno. poslije jebanja nema kajanja. ma nema sansone da bi oprostila, koliko god me boljelo to, icu dalje bez njega. al ne oprastam. imam svoj ponos i drugacija nisam.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:38

Ni kad znaš koliko ga voliš, kao npr. sad Ogija. Think about that.
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:42

ma nema sanse aco. sanse nema. ako je toliko bio pametan pa da nije pomislio na mene u tom trenutku. onda ovih 9 mjeseci kao da nije bilo. nema p+++e da bi oprostila. nijednom bivsem tj dvojici nisam i nikad necu oprostiti. isto tako ne ocekujem da on meni oprosti ako sam to svjesno uradila, bila pijana ili ne. nema sanse.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:58

as ::
ma nema sanse aco. sanse nema. ako je toliko bio pametan pa da nije pomislio na mene u tom trenutku. onda ovih 9 mjeseci kao da nije bilo. nema p+++e da bi oprostila. nijednom bivsem tj dvojici nisam i nikad necu oprostiti. isto tako ne ocekujem da on meni oprosti ako sam to svjesno uradila, bila pijana ili ne. nema sanse.

To je dobro, predobro. Ne daj ponos! Mislim da ću razmisliti o ovome.
Nazad na vrh Ići dole
cat woman
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
cat woman


Broj poruka : 31
Godina : 34
Lokacija : mostar
Datum upisa : 25.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 0:24

definitivno NE....
jer kad prevari jednom, ja oprostim, prevarit ce i drugi put i zreci i milion i treci... a ja ako oprostim jednom, mislit ce da me može vuć kako mu padne na pamet.... e neće moći :P
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 3:29

*Alex@ndr@* ::
as ::
ma nema sanse aco. sanse nema. ako je toliko bio pametan pa da nije pomislio na mene u tom trenutku. onda ovih 9 mjeseci kao da nije bilo. nema p+++e da bi oprostila. nijednom bivsem tj dvojici nisam i nikad necu oprostiti. isto tako ne ocekujem da on meni oprosti ako sam to svjesno uradila, bila pijana ili ne. nema sanse.

To je dobro, predobro. Ne daj ponos! Mislim da ću razmisliti o ovome.
M2... 1 sam momku oprostila, 1put, al' kad je i drugi put, e pa onda je ishla osveta...
Nazad na vrh Ići dole
spokiloki
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
spokiloki


Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 12:45

Па, мислим да сам на неки начин опростила... Зависи од мојих осећања, ситуације... Али превара настајке када један од партнера не добија у вези оно штожели... тако да се оба партнера требају запитати...
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 13:15

pa onda kao jejedno nezadovoljno jedno od nas, nek kaze, a ne traziti drugu osobu, budi covjek pa mi reci u lice a ne poslije kao shvatiti gresku. tad je kasno.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 14:18

as ::
pa onda kao jejedno nezadovoljno jedno od nas, nek kaze, a ne traziti drugu osobu, budi covjek pa mi reci u lice a ne poslije kao shvatiti gresku. tad je kasno.

U pravu si. Ne možeš uvijek učiti na greškama.
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 14:22

da. nekad treba PRVO malo promuckati glavom i razmisliti o posljedicama.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 15:44

as ::
da. nekad treba PRVO malo promuckati glavom i razmisliti o posljedicama.

Baš. Al' muškarci se u većini slučajeva izvuku, jer: Oni kad prevare oni su face, a kad ženska prevari ona je kurva... :no:
Nazad na vrh Ići dole
**Green Fairy**
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
**Green Fairy**


Broj poruka : 29
Godina : 34
Datum upisa : 25.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 16:43

*Alex@ndr@* ::
as ::
da. nekad treba PRVO malo promuckati glavom i razmisliti o posljedicama.

Baš. Al' muškarci se u većini slučajeva izvuku, jer: Oni kad prevare oni su face, a kad ženska prevari ona je kurva... :no:

E bas tako...
Ja nikad ne bih oprostila prevaru, nisam jos bila u takvoj situaciji, nadam se da i necu, ali ne vjerujem da bi oprostila, mozda ne znam...zavisi ipak od situacije...
Nazad na vrh Ići dole
hairspray queen
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
hairspray queen


Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 17:43

pa sad.... mislim da definitivno zavisi od situacije...
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 14:19

Ne znam više ni ja. Mislim da ne.
Al' ne bih svakako ja prevarila osobu do koje mi je stalo, ma koliko bila pod uticajem alkohola i ostalih dr. razloga. E pa kad ja mogu da ne prevarim, zašto i on ne bi mogao? Nema opravdanja.
Nazad na vrh Ići dole
hairspray queen
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
hairspray queen


Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 16:21

pa definitivno smatram da su zene drugacije sto se toga tice... muskarci imaju cudnu potrebu da jednostavno malo promjene djevojku (ne znam zasto) i onda prevare svoju djevojku koju mogu i obozavati sa nekom tukom do koje im uopste nije stalo... e sad postavlja se pitanje zasto? e pa jos nisam nasla odgovor na to ali jbg tako je u vecini slucajeva; nazalost...
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 17:08

Znaju žene biti i gore od muškaraca, sve zavisi od osobe. I oproštaj zavisi od osobe koja oprašta... Niko nije isti, svako radi ono što hoće i tu nema svrhe raspravljati.
Nazad na vrh Ići dole
**Tinkerbell**
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
**Tinkerbell**


Broj poruka : 20
Datum upisa : 01.07.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeUto 1 Jul 2008 - 13:27

Pa ako ja tog momka stvarno volim i znam da mu ništa nije značilo to što je uradio,zašto da ne?U drugim slučajevima-NO WAY!
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitimeUto 1 Jul 2008 - 22:25

pa ako mu ne znaci, zasto pocini bezbacajnu stvar. svasta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opraštate li prevaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opraštate li prevaru?   Opraštate li prevaru? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Opraštate li prevaru?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: DrUsTv0 :: Girls-
Skoči na: