Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 predstavljanje clanova, SVI OVDE!

Ići dole 
+6
abc...
spokiloki
Zh@b!tz@
Suzy
*Alex@ndr@*
as
10 posters
AutorPoruka
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:25

e ljudi evo predstavljajte se ovde, da ne pravimo hrpu temi, evo ovde je vas i nas prostor. ;)
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 17:08

O MENI:
Zovem se Aleksandra,imam 16 god.Idem u II razred Ekonomske skole i nisam zadovoljna njom.Zivim u Dubaiu,hocu reci,Kozarskoj Dubici vec 10 godina i za drago cudo,mislim da zelim ostati ovdje bar joh nekoliko godina,a onda kud gonim,gonim....

STVARI KOJE VOLIM:
MUZIKA(R'n'B,pop,R'n'R,house,techno bas i ne.Od domace muzike trenutno najvise slusham Galiju,Chorbu,Jagode,Osvajache,C.Jabuku,Zabranjeno pushenje,Bajagu.Od strane Kelly Clarkson,Avril Lavigne,Evanecence,Linkin Park,Green Day,Limp Bizkit,HIM. Metal najviše....
PORODICA(mama,tata,seke i ostali), PRIJATELJI(Vanja,Jovana,Jelena, Blondie, Sanja, Ljilja i Nikola P)...Uvijek su uz mene bez obzira na sve.....
E sad....volim svoju sobu,kompjuter,dugotrajne razgovore tel,engleski,izlaske,spavanje,ljencarenje,jedno mjesto,ljeto,more,zalaske sunca.....

STVARI KOJE NE VOLIM:
Skolu(knjigovodstvo,matematiku,korespodenciju),prehladu,zimu(zavisi kako kad),lektire,laz,prevaru,dvolicnost,sebicnost,predvidljivost,manipulaciju i ostale osobine koje ''krase'' nas divne ljude....

To je uglavnom bilo sve o meni.....


Poslednji izmenio *Alex@ndr@* dana Čet 26 Jun 2008 - 15:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:43

Zovem se Suzana, prezivam Savic. Imam 14 godina. Upisala gimnaziju. Zhivim u Kozarskoj Dubici (u RS)....
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:56

Suzy ::
Zovem se Suzana, prezivam Savic. Imam 14 godina. Upisala gimnaziju. Zhivim u Kozarskoj Dubici (u RS)....

I glavna si na ovom forumu. :cat:
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 0:42

*Alex@ndr@* ::
Zh@b!tz@ ::
CaVo! Ja sam Zh@b!tz@ (Jelena), svi me znate, predstavila sam se, aj zdra'o! 8)

Ja te ne znam... :P Mislila sam da si Bella, ali ne, ona je više komunikativna. :lol:
Hehe... :P Ma cut' ti tamo!
Nova (dopunjena) verzija:
CaVo! Ja sam Zh@b!tz@, inache se zovem Jelena, Bella ili Persa (shta vam pashe :P :lol: ), al' sam praktichki obiljezhena kao 'zhaba'.... Punim 15 godina 24.9., na jesen krecem u 1. gimnazije... Administrator ovog foruma je moja zhena, a i ova Alex (Bella a.k.a. Simonida) je takodjer moja zhena (ispunjen brachni zhivot, nema shta :lol: ), a i imam nekoliko muzheva i shvalera... Slusham sve i svashta, ali najvishe volEm rock i metal (posebno gothic!).... Ako nekoga josh neshto zanima, mozhe mi se slobodno obratiti preko pp! Jedan veeeliki PoZzy od forumskog vodozemca! 8)
Nazad na vrh Ići dole
spokiloki
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
spokiloki


Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 13:19

Ма шта се имам представљати, сви ме знате! :D

Зовем се Јелена, живим у Београду, идем у трећи разред Прве економске школе "Владимир Перић Валтер" у Београду... Верујем у Бога!!!

Волим:

*МУЗИКУ: Страну, домаћу, народњаке, поп, денс, турбо гфолк, реп, хипхоп, помало рок... ма све брате!
*ПОРОДИЦУ: Маму, тату, брата, баку, тетку, другог брата, а највише своју секу! :heart:
*ПРИЈАТЕЉЕ: Миру, Мицу, другу Мицу, Тијану, Игора, Давида, Филипа, Стефана...
*ФОРУМАШЕ: Алекс и Дајану па све остале, да не набрајам! :flower:
*АЛКОХОЛ: највише пиво, боли ме брига што од њега расте стомак... а може брате и ракијетина и остала жестока пића! :lol:
*СРБИЈУ: свој народ, своја национална обележја, националне хероје, химну, заставу, природне лепоте Србије...
*КЊИГЕ: Обожавам да читам!
*ПРИЈЕДОР: Обоћавам овај град, провешћу тамо цело лето!

Не волим:

*Дволичне, умишљене и глупе особе!
*Печење
*хрвате, амере, немце и остале злотворе и српске непријатеље!

Толико за сад, не знам више пта да пишем... :D
Nazad na vrh Ići dole
abc...
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
abc...


Broj poruka : 57
Godina : 32
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 26.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 17:36

aj da se i ja predstavim ovde.......

zovem se Anja.zivim u Prijedoru gdje idem u Gimnaziju Sveti Sava,drustveno-jezicki smjer,sad cu u drugi.

VOLIM:

PORODICU-mamu,nerodjene sestre,svog sestrica obozavam,kumove koje smatram kao dio svoje porodice...... :D

PRIJATELJE-Tasu,Bilju,Ninu,Maju,Tajci,Mirnu,Sandru,Naju,Marka,Vladu,Sasu....

MUZIKU-sve(pop,rock,dance,hip-hop,R'n'B,rep,narodnu)

onda jos volim:more,ljeto,net i svoj tel,druziti se,izlaziti i provoditi se,slatkise itd......

NE VOLIM:
skolu,laz(mrzim kad me neko laze o bilo cemu,ne volim toradije mi reci u lice i gotovo)
dvolicnost,manipulaciju,dvolicnost.......
Nazad na vrh Ići dole
cat woman
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
cat woman


Broj poruka : 31
Godina : 34
Lokacija : mostar
Datum upisa : 25.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 1:46

cao! ja sam danijela.... zivim u mostaru, imam 18 godina... rodjena sma 25.03.1990 u mostaru.... idem u cetvrti razred elektrotehnicke skole u mostaru,....
sta da vam kazem o sebi... trenutno imam decka, hm sve ok....
po prirodi sma luda, otkacena, ali nazalost jako romantiučna, jer mi se obije o glavu jako cesto....

hmm....neznam sta vise recd, ako vas sto zanima, slobodno pitajte ...
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 14:26

cat woman ::
cao! ja sam danijela.... zivim u mostaru, imam 18 godina... rodjena sma 25.03.1990 u mostaru.... idem u cetvrti razred elektrotehnicke skole u mostaru,....
sta da vam kazem o sebi... trenutno imam decka, hm sve ok....
po prirodi sma luda, otkacena, ali nazalost jako romantiučna, jer mi se obije o glavu jako cesto....

hmm....neznam sta vise recd, ako vas sto zanima, slobodno pitajte ...

Otkud ti na ovom forumu? :wink:
Nazad na vrh Ići dole
hairspray queen
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
hairspray queen


Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 18:49

eee da se i ja predstavim... ukratko: zovem se Aleksandra, zivim u Prijedoru... 17 godinica i sad cu u cetvrti razred Gimnazije "Sveti Sava"...
:)
Nazad na vrh Ići dole
justice
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
justice


Broj poruka : 50
Godina : 32
Datum upisa : 27.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 0:36

Suzy ::
Zovem se Suzana, prezivam Savic. Imam 14 godina. Upisala gimnaziju. Zhivim u Kozarskoj Dubici (u RS)....

Eeeeee, pa i ja se prezivam Savic :D Da nismo u rodu?! :)
Anyway... Zovem se Marija, zivim u Prijedoru, idem u Gimnaziju 'Sveti Sava', sad cu u treci razred... Imam 17 god. (skoro 17, u novembru cu da ih napunim Party 1 ) u horoskopu sam Skorpija lol! ...
Volim rock, gitaru Ispod njenog prozora 8), ljeto, more, drustvo (bez tih debila ne bih postojala Cool 1 ), cokoladu, kinesku,meksicku i talijansku kuhinju, likovnu umjetnost, istoriju, ... Volim da putujem, volim egzoticne krajeve... Volim jednog debila ruznog, debelog, "nakaradnog" Animal 1 (to je sam za sebe rekao)... Dobro, nije bas da ga volim, ali... Ma ne znam kako drugacije da se izrazim Ashamed 2 ... (Voljela sam kad me ugrize za jezik :D Nazalost, ne mogu to vise da volim Sad Sad Sad )Volim porodicu: starce, sestru, njenu malu cerkicu koja se takodje zove Marija afro , zeta otkacenog, brata od ujaka i brata od tetke (Weed Needer-i Jumping 3 )... Volim i mog razrednika Drawing
Eh, sta jos volim?! Ne mogu da se sjetim... A ne da mi se pisati sta mrzim...
Uglavnom, ako vas nesto zanima- slobodno pitajte Cool 5
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 1:30

justice ::
Suzy ::
Zovem se Suzana, prezivam Savic. Imam 14 godina. Upisala gimnaziju. Zhivim u Kozarskoj Dubici (u RS)....

Eeeeee, pa i ja se prezivam Savic :D Da nismo u rodu?! :)

Nismo...pitala ja ....al znam da ima covjek u prijedoru sto se zove i preziva isto kao moj tata-Miroslav Savic.

On topic: Volim-Porodicu, prijatelje, izlaske, internet, rolanje, ....
Ne volim-Kad neko napishe "Volim sve shto vole mladi" Shout2 Mad 4 ...prije svega ne volim lazh!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 14:13

hairspray queen ::
eee da se i ja predstavim... ukratko: zovem se Aleksandra, zivim u Prijedoru... 17 godinica i sad cu u cetvrti razred Gimnazije "Sveti Sava"...
:)

Jbt. mi kad smo se upoznavale pre Astorijom, kažem ja: ''Ja sam Aleksandra'', kažeš ti ''I ja''. Ja onako gledam ''w.t.f.''. Znam svi te zovu Sanja. Tek kasnije su mi rekli da smo imenjakinje. Innocent 2
Nazad na vrh Ići dole
**Tinkerbell**
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
**Tinkerbell**


Broj poruka : 20
Datum upisa : 01.07.2008

predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitimeUto 1 Jul 2008 - 13:23

Joj,pa o meni znate već puno toga,ali eto...Katja,imaću 16 godina u Augustu,sad ću 2.razred gimnazije,slušam rock,obožavam Đokovića i pse...Eto ga...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





predstavljanje clanova, SVI OVDE! Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova, SVI OVDE!   predstavljanje clanova, SVI OVDE! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
predstavljanje clanova, SVI OVDE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: Fun :: Upoznavanje-
Skoči na: