Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 praznina...:(

Ići dole 
+2
*Alex@ndr@*
as
6 posters
AutorPoruka
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 12:57

Da li se osjecate nekad prazno, kao da niste nizasta, da se podcjenjujete, da mislite kako se sve ukrotilo oko vas. Da jednostavno nemate motiv nizasta, da vas nista ne ispunjava? I sta radite tad, da li lako prebrodite to stanje?
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:01

To mi se dešavalo mnogo puta. Prije! Koliko mi je samo puta sve prisjelo. Škola, porodica, ljubav. Poželjela sam da me nema. Ali tu su bili moji najbolji prijatelji koji su me izvukli iz toga i na tom sam im neizmjerno zahvalna. Sada se osjećam odlično, kada mi se nešto ''skupi'' isplačem se i bude bolje. Jedan je život. Ne treba ga trošiti u džabe. Samo lijepe stvari treba da se pamte. 
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 23:57

Ja isto ponekad tako razmishlajm. Al onda odem malo na forum "vamo-tamo" i poslije i zaboravim na to...
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 0:13

*Alex@ndr@* ::
To mi se dešavalo mnogo puta. Prije! Koliko mi je samo puta sve prisjelo. Škola, porodica, ljubav. Poželjela sam da me nema. Ali tu su bili moji najbolji prijatelji koji su me izvukli iz toga i na tom sam im neizmjerno zahvalna. Sada se osjećam odlično, kada mi se nešto ''skupi'' isplačem se i bude bolje. Jedan je život. Ne treba ga trošiti u džabe. Samo lijepe stvari treba da se pamte. 
Isto... Mada mi se i sad zna tako neshto desiti, al' znam da uvijek mogu rachunati na svoje prijatelje. :)
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:08

Bez prijatelja nema ništa. Mada i bez porodice, ali ipak. Prijatelji su ti vršnjaci i razumiju te u potpunosti.
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 3:01

*Alex@ndr@* ::
Bez prijatelja nema ništa. Mada i bez porodice, ali ipak. Prijatelji su ti vršnjaci i razumiju te u potpunosti.
Da... Roditeljima ne mozhesh povjeriti sve...
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 3:03

Zh@b!tz@ ::
*Alex@ndr@* ::
Bez prijatelja nema ništa. Mada i bez porodice, ali ipak. Prijatelji su ti vršnjaci i razumiju te u potpunosti.
Da... Roditeljima ne mozhesh povjeriti sve...

Da ja mami mogu reci puno stvari ali ne sve...ipak mama je mama.
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 3:10

Suzy ::
Zh@b!tz@ ::
*Alex@ndr@* ::
Bez prijatelja nema ništa. Mada i bez porodice, ali ipak. Prijatelji su ti vršnjaci i razumiju te u potpunosti.
Da... Roditeljima ne mozhesh povjeriti sve...

Da ja mami mogu reci puno stvari ali ne sve...ipak mama je mama.
Aha... I stalno misle da smo mi i dalje njihova mala djeca... Bar neki!
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 13:42

Zh@b!tz@ ::
Suzy ::
Zh@b!tz@ ::
*Alex@ndr@* ::
Bez prijatelja nema ništa. Mada i bez porodice, ali ipak. Prijatelji su ti vršnjaci i razumiju te u potpunosti.
Da... Roditeljima ne mozhesh povjeriti sve...

Da ja mami mogu reci puno stvari ali ne sve...ipak mama je mama.
Aha... I stalno misle da smo mi i dalje njihova mala djeca... Bar neki!

Većina. Kao da oni nisu bili mladi i nisu sve ovo prolazili...
Nazad na vrh Ići dole
abc...
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
abc...


Broj poruka : 57
Godina : 32
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 26.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 17:08

skoro sam prosla to...da me niko ne razumije,da osjecam prazninu neku,ne znam......al sad je bolje,jer ko sto kaze Alex,jedan je zivot i treba uzivati u njemu.....naravno,ne znam sta bih tada da nisu bili uz mene bili moji prijatelji....... :)
Nazad na vrh Ići dole
**Tinkerbell**
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
**Tinkerbell**


Broj poruka : 20
Datum upisa : 01.07.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeUto 1 Jul 2008 - 13:11

Ovako:Zadnjih 7 mjeseci sam se tako osjećala i nisam imala nikakav način da to promjenim,jednostavno nisam znala šta da radim!Ali sam skoro jednog dana rekla sama sebi da to više tako ne može i sad se stvarno osjećam mnoooogo bolje!Samo podsvjest ima svu,apsolutno svu moć!Pokušajte,funkcioniše!
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitimeUto 1 Jul 2008 - 16:51

Ma sve je to do pogleda na neke neke stvari...
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Sponsored content





praznina...:( Empty
PočaljiNaslov: Re: praznina...:(   praznina...:( I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
praznina...:(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: Fun :: Brabljaonica-
Skoči na: