Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 visok ili....

Ići dole 
+4
Suzy
*Alex@ndr@*
soadrock
as
8 posters
AutorPoruka
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 12:05

Da li je vama cure vazno da decko bude visok, da li vas takvi radije privlace, ili ipak ne. I jos, da li volite decke koji znaju spojiti dvije normalne i koji imaju nesto u glavi? Ili vam je vazan samo izgled? ;)
Nazad na vrh Ići dole
soadrock
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
soadrock


Broj poruka : 14
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:45

Па боље је да је висок него да је нижи од мене, али то не мора бити пресудно. И битнији је шарм, и оно нешто, него изглед. Обично су момци који супер изгледају - будале. Не мора бити, али углавном је тако.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 17:14

Da li ovdje pričamo o idealnosti? Mora biti lijep, ne baš pravi ljepotan, ali bar nešto mora na sebi imati da dr. cure lude za njim, a on je samo moj. Pametan - to je najbitnije. Sad o visini. Pa... Ne mora biti baš visok, neka je malo viši od mene ili kao ja. Neću vodati batrljak sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 18:44

ne pricamo o idealnosti. samo o visini i koju visinu volimo ;)
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 0:53

Samo da nije nizhi od mene, ostalo sve prolazi. :)
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:14

Pa radije bih da je vishi od mene, il' bar moje visine... Nije mi bitan izgled, jednostavno nek' je pametan i dobar.... Mora imati ono neshto... :)
Nazad na vrh Ići dole
cat woman
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
cat woman


Broj poruka : 31
Godina : 34
Lokacija : mostar
Datum upisa : 25.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 0:34

nek nije manji od mene, ali izgled je najmanje vazan....
vazna je kemija, ona priča medju nama, i naravno da on nije kompletni idiot.... :D
Nazad na vrh Ići dole
justice
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
justice


Broj poruka : 50
Godina : 32
Datum upisa : 27.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 0:49

Nije mi toliko bitna visina, samo da nije manji od mene- ala, ne bih nikad mogla biti sa takvim.. Sto se tice izgleda- ne volim, sminkere, fensere, "baje" i sl. Mozda zato sto su svi do sad bili neki isfazonirani Cool4 Naravno, mora da ima nesto i u glavi..

(Da znate u koga sam ja zaljubljena, uopste me ne biste pitali da li su mi izgled i visina bitni Rofl )
Nazad na vrh Ići dole
hairspray queen
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
hairspray queen


Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 17:23

pa obicno su mi se svidjali visoki momci... i naravno da je najbitnije da je taj neko normalan, pametan i da postoji ono nesto jer, sta ce mi fizicki savrsen momak a ovamo... debil...tog mogu smo preparirati, staviti u staklenu kutiju u sobi i gledati u njega...
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeČet 3 Jul 2008 - 2:19

justice ::
Nije mi toliko bitna visina, samo da nije manji od mene- ala, ne bih nikad mogla biti sa takvim.. Sto se tice izgleda- ne volim, sminkere, fensere, "baje" i sl. Mozda zato sto su svi do sad bili neki isfazonirani Cool4 Naravno, mora da ima nesto i u glavi..

(Da znate u koga sam ja zaljubljena, uopste me ne biste pitali da li su mi izgled i visina bitni Rofl )
Mislim da vecina nas ZNA u koga si ti zaljubljena! Rofl lol!
Ma bolje je da je vishi, ne bih da ja budem visha od njega kad obujem shtikle (AKO obujem lol! )
Nazad na vrh Ići dole
justice
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
justice


Broj poruka : 50
Godina : 32
Datum upisa : 27.06.2008

visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitimeČet 3 Jul 2008 - 22:39

Zh@b!tz@ ::
justice ::
Nije mi toliko bitna visina, samo da nije manji od mene- ala, ne bih nikad mogla biti sa takvim.. Sto se tice izgleda- ne volim, sminkere, fensere, "baje" i sl. Mozda zato sto su svi do sad bili neki isfazonirani Cool4 Naravno, mora da ima nesto i u glavi..

(Da znate u koga sam ja zaljubljena, uopste me ne biste pitali da li su mi izgled i visina bitni Rofl )
Mislim da vecina nas ZNA u koga si ti zaljubljena! Rofl lol!
Ma bolje je da je vishi, ne bih da ja budem visha od njega kad obujem shtikle (AKO obujem lol! )



Cut', bre, zabo, sta ti znas... Cool 5
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





visok ili.... Empty
PočaljiNaslov: Re: visok ili....   visok ili.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
visok ili....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: DrUsTv0 :: Girls-
Skoči na: