Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li romantika izumire?

Ići dole 
+2
soadrock
as
6 posters
AutorPoruka
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 11:44

 sta mislite, da li je danas ljudi, parovi, nekako sve manje, da kazem ''upotrebljavaju''. da li gubimo smisao i osjecaj za romantiku? ideje....
Nazad na vrh Ići dole
soadrock
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
soadrock


Broj poruka : 14
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:48

Прво кад кренеш од себе- ЈА нисам неки романтичар. Просто су ми гадљива та патетична срања типа "куцо, мацо... блблалблаблалблааа......"
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:50

nisi onda dobro procitala moj post. ne mislim ja na leptirice itd,(a neki tovole,al ok sad) vec na pazljiv gest, na nesto lijepo, njezno...ne mislim na kilavost :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:08

Hah..
Ja i nisam bash neshto romantichna..moRe a ne mora.
A shto se tiche ostalih-sada su rijetki takvi.
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 1:26

Ovako izgleda kao da nisma romantichar ni nishta, al' jesam. Volim romantiku i ta sranja. Ne ono k'o shto Soad reche 'kuco, maco', nego jednostavno neki mali znak pazhnje, neka lijepa poruka, zagrljaj i tako to... :)
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeSre 25 Jun 2008 - 15:39

as ::
Zh@b!tz@ ::
Ovako izgleda kao da nisma romantichar ni nishta, al' jesam. Volim romantiku i ta sranja. Ne ono k'o shto Soad reche 'kuco, maco', nego jednostavno neki mali znak pazhnje, neka lijepa poruka, zagrljaj i tako to... :)

e to.

Isto... Skoro sam bljuvala od previše romantike. Ali dobro, sad je sve u redu.
Nazad na vrh Ići dole
Zh@b!tz@
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Zh@b!tz@


Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ...stuck in front of a computer*
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeČet 26 Jun 2008 - 3:18

Previshe romantike=patetika
Nazad na vrh Ići dole
hairspray queen
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
hairspray queen


Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 18:59

romantika... hm... na prvi pogled davno izumrla ali u sustini ipak nije... ma koliko tvrdili da nam je to sve bzvz, svima nam prija mali znak paznje bez ikakvog posebnog razloga... zar nije lijepo kada vam neko pokloni cvijet, cisto onako, jer postojite... Roll eye
Nazad na vrh Ići dole
as
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
as


Broj poruka : 108
Godina : 34
Lokacija : dubica
Datum upisa : 24.06.2008

Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitimeSub 28 Jun 2008 - 1:16

hairspray queen ::
romantika... hm... na prvi pogled davno izumrla ali u sustini ipak nije... ma koliko tvrdili da nam je to sve bzvz, svima nam prija mali znak paznje bez ikakvog posebnog razloga... zar nije lijepo kada vam neko pokloni cvijet, cisto onako, jer postojite... Roll eye


pa naravno. znaci paznje. moje je meni to vec uradio Kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li romantika izumire? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li romantika izumire?   Da li romantika izumire? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li romantika izumire?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: DrUsTv0 :: Ostalo-
Skoči na: