Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wink

-wink-wink-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najbrzhi internet na svijetu

Ići dole 
+2
soadrock
Suzy
6 posters
AutorPoruka
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 219
Godina : 30
Lokacija : BiH-RS-KD
Datum upisa : 23.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 2:21

Najbržu internet vezu u svojoj kući - neverovatnih 40 Gigabita po sekundi (40Gb/s) - posjeduje jedna 75-godišnja penzionerka iz Švedske. Izvjesna Sigbritt Löthberg do nedavno nije čak ni posjedovala kompjuter, a sada, zahvaljujući 40 Gb/s, može da gleda oko 1500 HDTV kanala paralelno ili da preuzme cijeli DVD visoke definicije za 2 sekunde. Sigbrittin sin Peter Löthberg koji je zaposlen u Cisco-u omogućio je ovo svojoj mami. Zapravo radi se o projektu koji demonstrira tehnologiju i koji bi trebao da motiviše internet operatere da investiraju u brže internet veze zasnovane na optičkim kablovima. Ovu ultra-brzu vezu omogućila je nova tehnika modulacije koja dopušta direktan prenos između dva router-a na daljinu od preko 2000 km i to bez ikakvih dodatnih pojačivača signala. Sin je duhovito prokomentarisao da je najkomplikovaniji deo projekta bilo instaliranje Windows-a na maminom računaru.
Nazad na vrh Ići dole
https://wink.serbianforum.info
soadrock
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
soadrock


Broj poruka : 14
Datum upisa : 24.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 13:55

А ја к'о кретен једну пјесму од 3 мегабајта скидам 15 минута. Јадо моја. А та бабетина пичи деведеове за 2 секунде.
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimeUto 24 Jun 2008 - 17:11

Meni se od 3mb skida nekih 4min.
Nazad na vrh Ići dole
Blondie
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
Blondie


Broj poruka : 104
Godina : 32
Lokacija : Dubica
Datum upisa : 26.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 0:35

Jbt ja jednu pjesmu skinem za 3-5 min, brzina oko 50kb/sec
Nazad na vrh Ići dole
*Alex@ndr@*
Extra ucesnik
Extra ucesnik
*Alex@ndr@*


Broj poruka : 418
Godina : 32
Lokacija : Dubai, ispred monitora...
Datum upisa : 24.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 1:29

Kod mene 11.0mbps
Nazad na vrh Ići dole
abc...
Aktivan ucesnik
Aktivan  ucesnik
abc...


Broj poruka : 57
Godina : 32
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 26.06.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimePet 27 Jun 2008 - 1:46

kod mene 12.0Mbps
Nazad na vrh Ići dole
NexusBeta
Povremeno prisutan
Povremeno prisutan
NexusBeta


Broj poruka : 10
Godina : 33
Lokacija : Krevet
Datum upisa : 06.07.2008

Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitimeNed 6 Jul 2008 - 21:39

jbg meni je internet 4364/780 kbps, skida preko 200 kb po sekundi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbrzhi internet na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbrzhi internet na svijetu   Najbrzhi internet na svijetu I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbrzhi internet na svijetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wink :: Techno :: Internet-
Skoči na: